WiFi File Transfer Pro

Kablosuz İnternet Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 1.24$
  • Boyut 514 KB
  • Version 1.0.4
  • Dil İngilizce
  • Firma SMARTERDROID
WİFİ File Transfer Pro; Android cihazlarınız için özel olarak tasarlanmış olup, kablosuz internet bağlantısı yardımı ile Android cihazınız ve bilgisayarınız arasında veri alışverişi yapmanıza olanak sağlayan kullanımı kolay bir kablosuz internet uygulamas
WİFİ File Transfer Pro; Android cihazlarınız için özel olarak tasarlanmış olup, kablosuz internet bağlantısı yardımı ile Android cihazınız ve bilgisayarınız arasında veri alışverişi yapmanıza olanak sağlayan kullanımı kolay bir kablosuz internet uygulamasıdır.

WİFİ File Transfer Pro uygulamasını cihazınıza kurduktan sonra Start butonuna bastığınızda uygulama size bir IP adresiverecek. Bu IP adresi dışarıdan size erişmek isteyenlerin erişimini sağlamak amacı ile verilir. Bilgisayarınızda kullandığınız her hangi bir tarama motoruna bu IP adresinizi girdiğinizde WİFİ File Transfer Pro uygulamasının arayüz araçları karşınıza çıkacaktır. 

Uygulamanın arayüzü kullanımı oldukça basit olup, dosyalarınızı ve medyalarınızı kategorilenmiş olarak listeler halinde görebilirsiniz. Bununla birlikte arayüz araçlarından cihazınızın hafızasına ait verilere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın ayarlar menüsünü kullanarak bilgisayarınızdan cihazınıza bağlanırken kullanmış olduğunuz port numarasını değiştirebilmeniz mümkündür.

Daha Fazla Göster
WiFi File Transfer Pro indir